اخبار

افتتاح پایگاه جاده ای نهرابی، سومین پایگاه جاده ای مرکز فوریتهای پزشکی شهرستان روانسر

افتتاح پایگاه جاده ای نهرابی، سومین پایگاه جاده ای مرکز فوریتهای پزشکی شهرستان روانسر
در تاریخ 94/08/21 و با حضور جمعی از مسئولین استانی، پایگاه اورژانس جاد ه ای نهرابی در حوزه ی شهرستان روانسر به بهره برداری رسید.

 سومین پایگاه فوریت پزشکی بین جاده ای شهرستان روانسر در محور حادثه خیر روانسر به نهرابی و کوزران به جوانرود افتتاح شد.

 نعمت الله منوچهری نماینده ی اورامانات در مجلس شورای اسلامی در آئین افتتاح سومین پایگاه فوریت پزشکی بین جاده ای روستای نهرابی امنیت و سلامت را بزرگترین نعمت دانست و اظهار داشت: امروز به شکرانه اتحاد، انسجام و تفکرات مسئولان و همراهی مردم روستای نهرابی ضروری ترین و به نوعی حیاتی ترین پایگاه بین جاده ای شهرستان روانسر افتتاح شد.

  منوچهری  اجرای طرح برکت تل و احداث بیمارستان در حال ساخت پاوه، احداث بیمارستان در ثلاث باباجانی ، تجهیز بیمارستان جوانرود و ارتقاء سطح بهداشت و درمان شهرستان جوانرود و کلنگ زنی بیمارستان روانسر را از مهمترین طرحهای بهداشت و درمان در حوزه اورامانات عنوان کرد.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان کرمانشاه نیز گفت: با توجه به اینکه مسیر مواصلاتی نهرابی مسیر حادثه خیزی است و آمار تصادفات و تلفات آن بالا بود مصمم شدیم که این پایگاه را راه اندازی کنیم.

دکتر صائب مدرسی با بیان اینکه در استان کرمانشاه 51 پایگاه اورژانس فعال است افزود: از این تعداد 25 پایگاه آن جاده ای ،25 پایگاه شهری و یک پایگاه اورژانس هوایی است.
وی اظهار کرد: یک دستگاه اتوبوس آمبولانس دیگر در استان تجهیز شده و هم اکنون دو دستگاه اتوبوس آمبولانس در سطح استان فعال است که برای ایام اربعین یک دستگاه به استان ایلام اعزام خواهد شد.


۲۳ آبان ۱۳۹۴ ۱۱:۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید